23 marca 2020 13:12 | Aktualności

Drodzy Rodzice!

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej
z dnia 20 marca 2020r. w sprawie szczególnych rozwiązań w
okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informujemy o obowiązku realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Aby ułatwić dostępność materiałów dla każdej grupy, zostały założone adresy mailowe

- motylki.pm3@gmail.com
- smerfy.pm3@op.pl
- misiepm3@gmail.com
- biedronki.pm3@o2.pl

Prosimy Państwa o kontakt na adres swojej grupy przedszkolnej, jako potwierdzenie odczytania wiadomości.

Materiały będą wysyłane drogą mailową w każdy poniedziałek do godziny 10 na podane przez Państwa adresy. W razie pytań do przesłanych materiałów prosimy kontaktować się wyłącznie drogą mailową.
Odpowiedzi będziemy udzielać codziennie w godzinach 11-12 oraz 16-17.
Zachęcamy do wysyłania na maila grupowego zdjęć z realizacji otrzymanych zadań, w szczególności dzieci 6-letnie, które mają obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego.

W dniu jutrzejszym w godzinach 10-16 prosimy o odebranie z przedszkola książek dla dzieci. Prosimy o zachowanie bezpieczeństwa i podejście tylko jednej osoby po książki.

Pozdrawiamy