30 października 2018 23:17 | Aktualności

RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY "MOJA MAŁA OJCZYZNA"

RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY

"MOJA MAŁA OJCZYZNA"👨‍👩‍👦❤️

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami
do plastycznego przedstawienia ciekawych miejsc, budowli i zabytków naszego regionu w ramach międzynarodowego projektu „Piękna nasza Polska cała”.

Prace należy dostarczyć do dnia 06.11.2018 r.
(szczegóły w regulaminie konkursu).

♥♥♥

✔️Cele konkursu:
- kształtowanie tożsamości regionalnej i pobudzenie zainteresowania własnym regionem,
- uwrażliwienie na piękno i oryginalność środowiska lokalnego,
- promowanie postaw patriotycznych u dzieci,
- rozwijanie możliwości twórczych dzieci oraz umiejętności wypowiadania się poprzez działania plastyczne.

✔️Warunki uczestnictwa:
• Konkurs skierowany jest dla dzieci i rodziców naszego przedszkola w następujących kategoriach:
I kategoria - dzieci 3-4 letnie
II kategoria – dzieci 5-6 letnie.
• Praca konkursowa może być wykonana wspólnie z rodzicami, dowolną techniką w formacie A3, A4.
• Każda praca powinna posiadać metryczkę na odwrocie pracy: tytuł pracy, imię i nazwiska autora, grupa przedszkolna, wiek.
• Prace należy dostarczyć do dnia 06.11.2018 r. do nauczycielek poszczególnych grup.
• Kryteria oceny prac plastycznych:
- zgodność z tematem konkursu,
- wykorzystanie różnych technik plastycznych,
- walory artystyczne.
Oceny prac konkursowych dokona jury złożone z nauczycieli naszego przedszkola.
• Uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy, a autorzy nagrodzonych prac nagrody rzeczowe w każdej kategorii wiekowej I, II, III miejsce.
• Dostarczone prace zostaną umieszczone na wystawie, zorganizowanej przez organizatora.
• Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się dnia 09.11.2018 r.

ŻYCZYMY MIŁEJ ZABAWY!♥👍