04 września 2018 19:54 | Aktualności

Informacje na nowy rok w przedszkolu 2018/2019

Witamy serdecznie po wakacjach szanownych rodziców oraz dzielnych przedszkolaków! :)

Początek nowego roku szkolnego już za nami :) W związku z tym, mamy dla Państwa kilka ważnych ogłoszeń.

Zwracamy się z ogromną prośbą o przynoszenie chusteczek higienicznych oraz nawilżanych dla dzieci z grupy 3, 4-latków (grupa Misie), a także szczoteczek do zębów wraz z nakładkami, past dla dzieci oraz podpisanych kubeczków.

Uprzejmie informujemy również, że składka na ubezpieczenie zdrowotne wynosi 21,00 zł.
Prosimy o wpłacanie wyżej wymienionej kwoty gotówką do dnia 30 września 2018 roku u Pani Iwony.

Pragniemy także poinformować, że dokładna kwota składki na Radę Rodziców zostanie ustalona w dniu zebrania dla rodziców, jednak można już dokonywać wpłat w wysokości takiej, jak w ubiegłym roku również u Pani Iwony.

Dziękujemy! :)