Grupa Motylki: 3-latki

04 stycznia 2018 20:56 | Aktualności

BAL PRZEBIERAŃCÓW

UWAGA RODZICE!

Dnia 18 stycznia (czwartek) odbędzie się bal przebierańców dla wszystkich dzieci naszego przedszkola!

W związku z tym, zapraszamy jednego rodzica lub opiekuna na wspólną zabawę z nami. Bal odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury tuż przy naszym przedszkolu o godzinie 12:00. Prosimy Państwa o przygotowanie dzieciom strojów karnawałowych oraz zabranie ich ze sobą na salę. Rodzice dzieci, którzy nie będą mogli uczestniczyć w balu prosimy o pozostawienie rano strojów w szafkach.

Rodziców dzieci z grupy "Sówki" prosimy o przyprowadzenie dzieci o godz. 11:00 na obiad.

Zabawa potrwa do godziny 14:00. Rodziców/opiekunów prosimy o poinformowanie wychowawców o zabraniu dzieci po balu do domu, natomiast pozostałe dzieci wrócą do przedszkola.

Mrugnięcie

Przeczytano: 51 razy. Wydrukuj |Do góry